فروش سفارشات : 09103568414 | 6-03155573094   فروش اینترنتی مواد غذایی
فروش اینترنتی انواع مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی

:: نوار ضخیم سه تا شده ما لیدی با رویه مشبک - نارنجی

نوار ضخیم سه تا شده ما لیدی با رویه مشبک - نارنجی
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


نوار ضخیم سه تا شده ما لیدی با رویه مشبک - نارنجی نوار ضخیم سه تا شده ما لیدی با رویه مشبک - نارنجی نوار ضخیم سه تا شده ما لیدی با رویه مشبک - نارنجی
مقدار: 10000000 عدد

ویژگی های محصول

10 عدد
• تعداد نوار :
بزرگ
• سایز :
مشبک
• جنس :
• کد کالا :
: کد محصول
موجود است : وضعیت موجودی
300,000 تومان 
تعداد کارتن
 
محصول ویدئو ندارد
whatsapp فروش و سفارشات : 09103568414

خرید نوار بهداشتی بالدار و مشبک با قیمت عالی به همراه بهترین کیفیت و ضد حساسیت بودن یکی از دغدغه های است که برای بانوان در زمان عادت ماهانه به وجود می آید. در راستای وجود برند های مختلف محصولات بهداشتی بانوان یکی از برند های که توانسته هم در زمینه سایز بندی و حجم نوار مشکل بانوان را بر طرف سازد و هم با ارائه و استفاده از بهترین متریال عرضه نوار بهداشتی درجه یک را به همراه آورد را می توان برند مای لیدی معرفی نمود.
نوار ضخیم سه تا شده با رویه مشبک از محصولات این برند با سایز بزرگ می باشد که به صورت بسته های 10 عددی در بازار وجود دارد. امکان سفارش این محصولات با کیفیت برای داروخانه ها و حتی فروشگاه به شکل سفارش عمده از مرکز پخش محصولات بهداشتی درین گستر امکان پذیر می باشد.
ارسال این محصولات به شکل عمده با تعداد 24 عدد بسته نوار بهداشتی در هر کارتن می باشد که در شهر کاشان توسط ماشین های باربری درین گستر به صورت رایگان و در سفارشات بیرون شهری از طریق باربری با هزینه ارسال توسط مشتری صورت می گیرد.

کد محصول : 1060024

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه محصول شرایط عودت راهنمای خرید از فروشگاه واحد پشتیبانی و گارانتی

خرید نواربهداشتی بالدار و مشبک با قیمت عالی
فروشگاه درین گستر در راستای تامین و تجهیز فروشگاه ها یا حتی داروخانه های در سطح شهر و دیگر نقاط ایران با قبول سفارشات محصولات بهداشتی امکان خرید نواربهداشتی بالدار و مشبک با قیمت عالی را مهیا نموده است تا متقاضیان بتوانند با پرداخت کمترین هزینه به این محصولات بهداشتی دست یابند.

خرید مواد غذایی
پخش مواد غذایی